AKTUÁLNĚ:
 
  • Genové klíče: 

7.4.2018 - celodenní workshop Venušina sekvence v Jičíně, přednáší pí Markéta Doubravská

26.4.2018, v 16,30 - úvod do práce s knihou GK

7.6.2018, v 16,30 - setkání pracovní skupiny

  • Kvantová medicína v rodině a každodenním životě- přednáška

 

  • metoda:  Léčebné kody - Průvodce 12 kategoriemi emočních vzorců.

Tato unikátní metoda je vhodná jak pro člověka nemocného, tak i pro člověka, který by se rád na své cestě posunul dál, nebo by rád pomohl druhému. Je určena tomu, kdo se chce trvale uzdravit, kdo hledá radost ze života, kdo by rád odstranil své zacyklené starosti a problémy. Seminář probíhá v 6.lekcíc po 2hodinách, vypisuje se dle potřeb zájemců. 

 
 
Bude-li zájem o organizaci těchto témat ve Vašem bylišti, rádi po domluvě na setkání přijedeme.
 
 


*Porod v harmonii se svým tělem, myslí a dítětem. Budeme hovořit o přípravách na porod, který je plně prožíván jak matkou, tak dítětem. O roli partnera při porodu, co je limbický otisk a jak s ním pracovat, o  hormonální dialogu mezi matkou a dítětem, jak se vyrovnat s bolestí a jak se srovnat se skrytými traumaty a strachy, které by mohly ovlivnit průběh porodu. Dále pak z pohledu dítěte: význam raných zážitků na celý život. 


*Období 1. vzdoru, klíčový moment výchovy.  
Ve věku 2-3,5 roku, prochází  dítě tzv1. pubertou. Budeme hovořit o tom, jak pomoci našemu dítěti v emocionálně vypjatých chvílích - v duchu zdravého respektu osobnosti, ale i zdravě nastavených hranic. 

 

*Škola lásky v rodině. Práce s emočním světem v systému rodiny.   Ucelený systém jednoduchých a srozumitelných pravidel, který napomáhá navrátit do rodinných vztahů a vazeb ztracenou pohodu, dle etiky PhDr.Jiřiny Prekopové . Jak správně komunikovat v emocionálně vypjatých situacích, jak zpracovat konlikty tak, abychom se opět mohli těšit z obnovené lásky. 

 

*Indigové děti. Seminář o výchově velmi citlivých a vnímavých dětí.   Jak respektovat osobnost dítěte, kdy být jeho učitelem a kdy se naopak nechat vést?Jaké jsou perspektivy těchto dětí i jejich úskalí? V čem nám přinášejí požadavek nové generace: "dělejte mnoho věcí NOVĚ"

 

*Žena - maják v rodině. Pro Ženy, které jsou rády v Souladu.    V Souladu sami se sebou, se svojí rodinou, s přírodou,... Krása Ženy vnější, se vždy odráží od krásy vnitřní. Jak tvořit svůj jedinečný příběh, najít svou jedinečnou cestu k plnému zdraví. Nakolik zdravě vládneme sami sobě? Nakolik se cítíme ovládáni, nebo ovládáme ...? Jak přejít ze svého stínu do svého daru...