Přednášky a semináře 2017

AKTUÁLNĚ:  
21.3.2017 - úvodní přednáška o Kvantové medicíně v rodině - Mladá Boleslav, centrum Dévi. 
5.4. 2017 Léčebné kódy - o emočním zdraví a kvantové medicíně v rodině, od 16,30hod.  12 Kategorií - terap.seminář
                   místo konání - terap. poradna, Jičín
 
6.4.2017 Genové klíče - pracovní setkání skupiny, práce s holog.profilem, od 16,30h - terap.poradna Jičín
27.4.2017 Genové klíče - úvod do tématiky
10.5 2017 Genové klíče - pracovní skupina, pokročilí
 
9.5. 2017 Léčebné kódy v Mladé Boleslavi, Smetanova ul. 358, od 16,30hod - terap.seminář po 6 týdnů.
 
 
připravujeme:  Beseda s Vladimírem Kafkou 18.11.2017 v 17h, ve velkém sále Masarykova divadla v Jičíně, 
 
 


*Porod v harmonii se svým tělem, myslí a dítětem. Budeme hovořit o přípravách na porod, který je plně prožíván jak matkou, tak dítětem. O roli partnera při porodu, co je limbický otisk a jak s ním pracovat, o  hormonální dialogu mezi matkou a dítětem, jak se vyrovnat s bolestí a jak se srovnat se skrytými traumaty a strachy, které by mohly ovlivnit průběh porodu. Dále pak z pohledu dítěte: význam raných zážitků na celý život. 


*Období 1. vzdoru, klíčový moment výchovy.  
Ve věku 2-3,5 roku, prochází  dítě tzv1. pubertou. Budeme hovořit o tom, jak pomoci našemu dítěti v emocionálně vypjatých chvílích - v duchu zdravého respektu osobnosti, ale i zdravě nastavených hranic. 

 

*Škola lásky v rodině. Práce s emočním světem v systému rodiny.   Ucelený systém jednoduchých a srozumitelných pravidel, který napomáhá navrátit do rodinných vztahů a vazeb ztracenou pohodu, dle etiky PhDr.Jiřiny Prekopové . Jak správně komunikovat v emocionálně vypjatých situacích, jak zpracovat konlikty tak, abychom se opět mohli těšit z obnovené lásky. 

 

*Indigové děti. Seminář o výchově velmi citlivých a vnímavých dětí.   Jak respektovat osobnost dítěte, kdy být jeho učitelem a kdy se naopak nechat vést?Jaké jsou perspektivy těchto dětí i jejich úskalí? V čem nám přinášejí požadavek nové generace: "dělejte mnoho věcí NOVĚ"

 

*Žena - maják v rodině. Pro Ženy, které jsou rády v Souladu.    V Souladu sami se sebou, se svojí rodinou, s přírodou,... Krása Ženy vnější, se vždy odráží od krásy vnitřní. Jak tvořit svůj jedinečný příběh, najít svou jedinečnou cestu k plnému zdraví. Nakolik zdravě vládneme sami sobě? Nakolik se cítíme ovládáni, nebo ovládáme ...? Jak přejít ze svého stínu do svého daru...