* Genové klíče -  workshop v Maitrea Praha - používání Genových klíčů v běžném živote. 8.9.2020 od 18h. "Genové klíče je soubor šedesáti čtyř univerzálních atributů vědomí. A každý genový klíč je multidimenzionálním portálem do našeho vnitřního bytí..."

 

 

* Metoda Léčebné kódy - Průvodce 12 kategoriemi. Unikátní metoda vhodná jak pro člověka nemocného, tak i pro člověka, který byse posunul na své cestě dál, nebo by rád pomohl druhému. je určena tomu, kdo se chce trvale uzdravit, kdo by rád odstranil své zacyklené starosti a problémy. Seminář probíhá v 6.lekcích po 2 hod, vypisuje se dle potřeb zájemců.


*Porod v harmonii se svým tělem, myslí a dítětem. Budeme hovořit o přípravách na porod, který je plně prožíván jak matkou, tak dítětem. O roli partnera při porodu, co je limbický otisk a jak s ním pracovat, o  hormonální dialogu mezi matkou a dítětem, jak se vyrovnat s bolestí a jak se srovnat se skrytými traumaty a strachy, které by mohly ovlivnit průběh porodu. Dále pak z pohledu dítěte: význam raných zážitků na celý život. *Období 1. vzdoru, klíčový moment výchovy.  
Ve věku 2-3,5 roku, prochází  dítě tzv1. pubertou. Budeme hovořit o tom, jak pomoci našemu dítěti v emocionálně vypjatých chvílích - v duchu zdravého respektu osobnosti, ale i zdravě nastavených hranic. 

 

Nově  9/2020 spolupráce na on line programu Akadamie přirozeného mateřství, kde je toto téma zastoupeno samostatnou přednáškou

 

*Škola lásky v rodině. Práce s emočním světem v systému rodiny.   Ucelený systém jednoduchých a srozumitelných pravidel, který napomáhá navrátit do rodinných vztahů a vazeb ztracenou pohodu, dle etiky PhDr.Jiřiny Prekopové . Jak správně komunikovat v emocionálně vypjatých situacích, jak zpracovat konlikty tak, abychom se opět mohli těšit z obnovené lásky. 

 

*Indigové děti. Seminář o výchově velmi citlivých a vnímavých dětí.   Jak respektovat osobnost dítěte, kdy být jeho učitelem a kdy se naopak nechat vést?Jaké jsou perspektivy těchto dětí i jejich úskalí? V čem nám přinášejí požadavek nové generace: "dělejte mnoho věcí NOVĚ"

 

*Žena - maják v rodině. Pro Ženy, které jsou rády v Souladu.    V Souladu sami se sebou, se svojí rodinou, s přírodou,... Krása Ženy vnější, se vždy odráží od krásy vnitřní. Jak tvořit svůj jedinečný příběh, najít svou jedinečnou cestu k plnému zdraví. Nakolik zdravě vládneme sami sobě? Nakolik se cítíme ovládáni, nebo ovládáme ...? Jak přejít ze svého stínu do svého daru...